Vyhledávání

Apartmán ELLA

Apartmán ELLA - Bačinská jezera

Apartmán se nachází v přírodní rezervaci Bačinských jezer v malé obci Peračko Blato. I když je toto krásné místo ještě turisty neobjevené, nabízí mnoho možností, nejen na odpočinek na velké terase s výhledem na jezera, ale i možnost poznat okolí např. pěší turistikou nebo cykloturistikou. Na jezerech si můžete vyzkoušet paddleborady, kanoistiku či safari. V letních vedrech vás čistá voda osvěží a když se vám zasteskne po moři, je od nás vzdáleno 6 km (Ploče), 12 km Gradac (Makarská riviéra). Další možnosti: písčitá pláž a windsurfing na ústí Neretvy (12km), vodopády Kravice (BiH 40km), Biokovo (40km), Međugorje (40 km), Makarska (50km), Split, Dubrovnik (100km).
Hosté ubytovaní v tomto apartmánu mají k dispozici kompletně vybavenou kuchyňku s přístupem na terasu, odkud je nádherný výhled na jezera a hory.
Apartmán je vybaven TV s plochou obrazovkou a má obývací pokoj. U apartmánu je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Jistě využijete i pračku. Ložnice s manželskou postelí + rozkládací pohovka v obývacím pokoji. Celková kapacita - 4 osoby.
Domácí zvířata jsou povolena za poplatek.
Apartmán ELLA - fotogalerie
Vybavení apartmánu a důležité vzdálenosti
TV/SAT
SPRCHA
VANA
WC
KLIMA
WI-FI
POHLED NA MOŘE
TERASA
POHLED NA HORY
GRIL
DOMÁCÍ MAZLÍČCI  🐶
BAZÉN
MOŘE (PLOĆE)
6 km
LÉKÁRNA (PLOĆE)
5 km
LÉKAŘ (PLOĆE)
5 km
BANKOMAT (PLOĆE)
6 km
RESTAURACE
650 m
OBCHOD
250 m
Kde nás najdete?
Nezávazná poptávka